Vyhlášení vítězů Šikovné ruce 2018/2019

Zde se dozvíte, jaké výrobky se umístily v soutěži Šikovné ruce a jak probíhalo vyhlašování výsledků 21.5.2019

V kategorii
FACEBOOKOVÉ HLASOVÁNÍ se na stupních vítězů umístili

1. Poštovní schránka ze ZŠ a MŠ Šanov - 191 lajků
2. Mlýn ze ZŠ Mutějovice - 168 lajků
3. Stojan na láhve ze ZŠ a MŠ Lubná - 142 lajků

M. Bartůšková1.jpg

Miksa, Konopásek, Kropík.JPGMatěj Jungmann ZŠ Lubná.JPG

V kategorii
HLASOVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ v Dřevoobchodě se na stupních vítězů umístili

1. Mlýn ze ZŠ Mutějovice - 29 hlasů
2. Čmelín-domeček pro čmeldu Brundu - 26 hlasů
3. Hmyzí domek z 3. ZŠ Rakovník - 12 hlasů


Miksa, Konopásek, Kropík.JPGMatěj Macák ZŠ Lubná.JPGKnor Tomáš 9A.jpg

ORIGINALITA

1. Staroegyptská hra Senet ze ZŠ Křivoklát - 7 hlasů
2. Podnos na skleničky ze ZŠ a MŠ Lubná - 6 hlasů
2. Budka pro ptáky s krmítkem ze ZŠ a MŠ Čistá - 6 hlasů
3. Svíčka se sirkami z 3. ZŠ Rakovník - 5 hlasů

Rusová Veronika, Zyká Petr.jpg

Ondřej Volmut ZŠ Lubná.JPG Petr Král, Aleš Fišer (1).JPG Varyšová Marie 9C.jpg

 

PRAKTIČNOST

1. Hmyzí domek z 3. ZŠ Rakovník - 5 hlasů
2. Hřebínek ze ZŠ a MŠ Jesenice - 4 hlasy
2. Bedna na míče ze ZŠ a MŠ Šanov - 4 hlasy 
3. Louskáček na ořechy ze ZŠ a MŠ Lubná - 3 hlasy
3. Podnos na nádobí z 3. ZŠ Rakovník - 3 hlasy
3. Noční stolek ze ZŠ a MŠ Čistá - 3 hlasy
3. Květináč z MŠ, ZŠ, SŠ Rakovník - 3 hlasy
3. Podnos na skleničky ze ZŠ a MŠ Lubná - 3 hlasy

Knor Tomáš 9A.jpgM. Louženský.JPGŽáci 9.ročníku.jpgDaniel Zelenka ZŠ Lubná.JPGAndšová Simona 8A.jpgAnna Krausová, Andrea Mihálová.JPGSvoboda, Růžička, Hatala, Prokopets - Květník 2.jpgOndřej Volmut ZŠ Lubná.JPG

ZPRACOVÁNÍ

1. Hřebínek ze ZŠ a MŠ Jesenice - 8 hlasů
2. Louskáček na ořechy ze ZŠ a MŠ Lubná - 5 hlasů
2. Mlýn ze ZŠ Mutějovice - 5 hlasů
3. Kačenka z MŠ, ZŠ, SŠ Rakovník - 4 hlasy

M. Louženský.JPGDaniel Zelenka ZŠ Lubná.JPGMiksa, Konopásek, Kropík.JPGSvoboda, Růžička, Hatala, Prokopets 2 .jpg

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

1. Hřebínek ze ZŠ a MŠ Jesenice - 18 hlasů
2. Louskáček na ořechy ze ZŠ a MŠ Lubná - 15 hlasů
3. Svíčka se sirkami z 3. ZŠ Rakovník - 13 hlasů

M. Louženský.JPGDaniel Zelenka ZŠ Lubná.JPGVaryšová Marie 9C.jpg

 

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Šikovné ruce 2018/2019 proběhlo v úterý dne 21.5.2019 a zúčastnilo se 7 škol, někteří porotci a veřejnost. Medaile všem zúčastněným žákům, kterých bylo letos 100 předávala olympijská vítězka ve střelbě Kateřina Emmons a ceny vítězům předával osobně pan poslanec Václav Klaus ml. Tímto děkujeme všem školám, které se zapojili do soutěže Šikovné ruce - 1. ZŠ Rakovník, 3. ZŠ Rakovník, MŠ,ZŠ a SŠ Rakovník, ZŠ Čistá, ZŠ Jesenice, ZŠ Křivoklát, ZŠ Šanov, ZŠ Mutějovice, ZŠ Lubná a ZŠ Lužná. Doufáme, že se příští rok opět do soutěže zapojíte a budeme se opět těšit na krásné výrobky. Zároveň tento den proběhl i Den otevřených dvěří Dřevoobchodu v Lubné a chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným vystavovatelům -> Alca, HSI, Bayo.s, Sokrates, Stihl, Festool a Milwaukee a školám Integrovaná střední škola Rakovník, Střední lesnická škola a střední odborné učiliště, Křivoklát a Střední průmyslová škola Emila Kolbena.

14.JPG25.zpracování.JPG 26,.JPG

Zde se můžete podívat na archiv fotek na našem Facebooku z celého dne:

https://www.facebook.com/pg/D%C5%99evoobchod-Lubn%C3%A1-425682254291231/photos/?tab=album&album_id=1077839855742131