Novinky

Downtown Rakovník 2019

26.9. 2019

Rádi jsme opět po roce podpořili 11. ročník závodu Downtown Rakovník v rámci Rakovnického cyklování

RADY A TIPY: Skladování palivového dřeva

26.8. 2019

Při topení dřevem je třeba podniknout několik nezbytných kroků. Po nákupu a dopravě dřeva nastává další, velmi důležitá fáze – skladování. Pro co nejefektivnější vytápění bychom skladování palivového dřeva rozhodně neměli podcenit a zajistit tak, aby řádně proschlo. Jak?

RADY A TIPY: Jak sušit dřevo na topení

26.8. 2019

Chceme-li dřevem topit nejen ekologicky, ale i ekonomicky, je zapotřebí, aby bylo dobře proschlé. Vlhké dřevo nedělá dobře ani našemu kotli, ani naší peněžence. Jak probíhá přirozené sušení dřeva a jak správně palivové dřevo sušit?

RADY A TIPY: Jak správně topit

26.8. 2019

Topení dřevem je jeden z nejlevnějších způsobů vytápění rodinného domu. Jaké dřevo je pro to nejvhodnější, kolik dříví na zimu potřebujeme a jak správně topit?

RADY A TIPY: Výhřevnost dřeva

26.8. 2019

Plánujete topit dřevem a zajímá vás, jaká je výhřevnost jednotlivých druhů dřevin? A jaká je tvrdost dřeva na topení? Podívejte se na informace o všech nejpoužívanějších druzích dřeva.

RADY A TIPY: Štípané palivové dřevo

26.8. 2019

Připravili jsme pro Vás pár užitečných informací a tipů, co je dobré vědět o dřevě a jaké možnosti výběru máte. Pokud sháníte dřevo na zimu, dozvíte se, jakou dřevinu zvolit, v jakém množství a jaké jsou výhody a nevýhody.