Dětský domek OSB

House1O.jpgDomeček je vhodný jak do vnitřních, tak do venkovních prostor. Je vybaven otevíracími okny a dveřmi s magnetickou pojistkou. Domeček je navržen tak, aby byl pro děti bezpečný. Spáry u oken a dveří jsou dimenzovány tak, že při zapomenutí dětského prstíku ve spáře neublíží. Materiál OSB. Doporučujeme domek umístit na suchý a pevný podklad. Domeček je dodáván v rozloženém stavu se všemi potřebnými díly na paletě. Součástí balení je návod na sestavení.

 

Dětský domek durelis

House2D.jpgDomeček je vhodný jak do vnitřních, tak do venkovních prostor. Je vybaven otevíracími okny a dveřmi s magnetickou pojistkou. Domeček je navržen tak, aby byl pro děti bezpečný. Spáry u oken a dveří jsou dimenzovány tak, že při zapomenutí dětského prstíku ve spáře neublíží. Materiál Durelis - konstrukční mikroštěpkové desky s odolnější povrchovou úpravou s typickou zelenou barvou. Doporučujeme domek umístit na suchý a pevný podklad. Domeček je dodáván v rozloženém stavu se všemi potřebnými díly na paletě. Součástí balení je návod na sestavení.

 

Dětský domek vodovzdorná překližka

House1P.jpgDomeček je vhodný jak do vnitřních, tak do venkovních prostor. Je vybaven otevíracími okny a dveřmi s magnetickou pojistkou. Domeček je navržen tak, aby byl pro děti bezpečný. Spáry u oken a dveří jsou dimenzovány tak, že při zapomenutí dětského prstíku ve spáře neublíží. Materiál foliovaná voděvzdorná překližka. Jedná se o nejodolnější materiál z naší nabídky. Zvýšená odolnost proti vlhkosti a tím i stálost a trvanlivost materiálu. Doporučujeme domek umístit na suchý a pevný podklad. Domeček je dodáván v rozloženém stavu se všemi potřebnými díly na paletě. Součástí balení je návod na sestavení. 

 

Ptačí budka - sýkorník

Bird S.jpgPtačí budka sýkorník je určena především pro všechny druhy sýkor a brhlíka. Sýkorník je vyroben z hoblovaného smrkového dřeva. Tato budka se nevěší na strom, ale na klidnou jižní či východní stěnu domu či zeď 2-5m vysoko - mimo dosah koček a kun. Dodáváme v demontu se vším spojovacím materiálem a obrazovým návodem k sestavení. Nátěr či kousek lepenky na střeše prodlouží životnost budky; Jednou ročně (na podzim) je dobré budku odklápěcím čelem vyčistit.

 

 

 

Ptačí budka - rehkovník

Bird R.jpgPtačí budka rehkovník je určena především pro rehka domácího, rehka zahradního a pro lejska. Rehkovník je vyroben z hoblovaného smrkového dřeva. Tato polobudka se nevěší na strom, ale na klidnou jižní či východní stěnu domu či zeď 2-5m vysoko - mimo dosah koček a kun. Dodáváme v demontu se vším spojovacím materiálem a obrazovým návodem k sestavení. Nátěr či kousek lepenky na střeše prodlouží životnost budky. Jednou ročně (na podzim) je dobré budku vyčistit.

 

 

 

Krmítko pro ptáky šikmá střecha

Bird 1F.jpgKrmítko pro ptáky vyrobené z hoblovaného smrkového dřeva. Dodáváme v demontu se vším spojovacím materiálem a obrazovým návodem k sestavení. Nátěr či kousek lepenky na střeše prodlouží životnost budky.

 

 

 

 

 

Krmítko pro ptáky rovná střecha

Bird 2F.jpgKrmítko pro ptáky vyrobené z hoblovaného smrkového dřeva. Dodáváme v demontu se vším spojovacím materiálem a obrazovým návodem k sestavení. Nátěr či kousek lepenky na střeše prodlouží životnost budky.

 

 

 

 

 

Hmyzí hotel

Insect 1.jpgHmyzí hotel vyrobený z hoblovaného smrkového dřeva. Ideální pro samotářské druhy hmyzu jako například včely samotářky, čmeláky, slunéčka sedmitečná, pestřenky, různé druhy motýlů atd. Jako vhodná náplň poslouží např. navrtaná dřevěná polínka, rákosová stébla, stonky rostlin, děrované cihly apod. Dodáváme v demontu se vším spojovacím materiálem a obrazovým návodem k sestavení. Nátěr či kousek lepenky na střeše prodlouží životnost budky.

 

 

 

Žížalí zoo (vermikompostér)

Insect 2.jpgVermikompostér z hoblovaného smrkového dřeva. Dodáváme v demontu se vším spojovacím materiálem, podkladovou miskou z PVC a obrazovým návodem k sestavení. Na dno vermikompostéru se umístí podestýlka, kterou může tvořit tráva, listí, roztrhaný a navlhčený papír, půda, rašelina, hobliny nebo kokosové vlákno. Do podestýlky se vloží násada žížal a vhodné kousky bioodpadů menší než 5 cm.