Set pokosnice s pilkou

29_B.jpgK řezání úkosů a řezů pod úhlem 90° a 45°, vyrobena z vícevrstvé březové překližky. Pokosnici dodáváme s kvalitní pilou čepovkou, německé výroby s kalenými zuby.

 

 

Truhlářská podložka

27-300210P.jpg

Praktická truhlářská podložka vyrobená z březové překližky. Tuto podložku stačí zapřít o pracovní desku, takže je velice mobilní. Umožňuje přidržení materiálu při řezání, hoblování, řezbářství či modelařině.

 

 

 

 

Pokosnice z březové překližky

20.jpgK řezání úkosů a řezů pod úhlem 90° a 45°, vyrobena z vícevrstvé březové překližky. Spoj je šroubovaný a lepený.

 

 

 

Pokosnice z bukového masivu

24 (2).jpgK řezání úkosů a řezů pod úhlem 90° a 45°, vyrobena z bukového dřeva (pokosnice 24), nebo kombi-nace bukového dřeva a DTD deskového materiálu (pokosnice 25). Spoj je šroubovaný a lepený.

 

 

Pokosnice z bukového masivu jednostranná

26 (2).jpg

 K řezání úkosů a řezů pod úhlem 90° a 45°, vyrobena z bukového dřeva (pokosnice 24), nebo kombinace bukového dřeva a DTD deskového materiálu (pokosnice 25). Spoj je šroubovaný a lepený.

 

 

 

Pokosnice se svěrkou PREMIUM

27.jpgK řezání úkosů a řezů pod úhlem 90° a 45°. Dodáváme s jednou svěrkou materiálu a dorazem. Vyrábíme z tvrdého bukového dřeva, nebo u širších vyhotovení, z dřeva kombinovaného s DTD deskou na dně pokosnice. Spoj je šroubován a lepen.

 

 

Pokosnice se dvěma svěrkami PREMIUM

28_.jpgK řezání úkosů a řezů pod úhlem 90o a 45o. Dodáváme se dvěma svěrkami. Vyrábíme z tvrdého bukového dřeva, nebo u širších vyhotovení, z dřeva kombinovaného s DTD deskou na dně pokosnice. Spoj je šroubován a lepen.