Pracovní stůl HOBBY

Pracovni-stul-1B.jpgVelice bytelný pracovní stůl, jehož pracovní deska je z bukové spárovky o tloušťce 40 mm. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná do každé domácí dílny, pro zámečnické i truhlářské práce. Deska hoblice je olejována a leštěna, svařené podnoží je ošetřeno velice odolnou práškovou barvou.

 

 

Hoblice HOBBY s jedním svěrákem

hoblice-nove_1.jpgVelice bytelná hoblice, jejíž pracovní deska je z bukové spárovky o tloušťce 40 mm. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná do každé domácí dílny, pro zámečnické i truhlářské práce. Deska hoblice je olejována a leštěna, svařené podnoží je ošetřeno velice odolnou práškovou barvou ve volitelných RAL odstínech.

 

 

Hoblice HOBBY se dvěma svěráky

Hobby-dva-sveraky-B.jpgVelice bytelná hoblice, jejíž pracovní deska je z bukové spárovky o tloušťce 40 mm. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná do každé domácí dílny, pro zámečnické i truhlářské práce. Je optřena dvěma kvalitními svěráky pro maximální komfort při práci. Deska hoblice je olejována a leštěna, svařené podnoží je ošetřeno velice odolnou práškovou barvou. Součástí balení je pár profi duralových poděráků Bench1. Průměr děr je 25 mm.

 

Hoblice KIDS

hoblice-nove_4.jpgVelice bytelná hoblice, jejíž pracovní deska z bukové spárovky o tloušťce 80 mm je osazena velice tuhým a přesným vřetenem Bench 10. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná pro děti a mládež (podnoží jde snadno přizpůsobit jakékoliv výšce dítěte). Dře-věné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny.

 

 

Hoblice SCHOOL 1

school 1-3_web.jpg

Velice bytelná hoblice se čtyřmi pracovišti, jejíž pracovní deska je stavěna z bukové spárovky o tlouštce 80 mm a je osazena velice tuhými vřeteny Bench 10. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná pro děti a mládež (podnoží jde snadno přizpůsobit jakékoliv výšce dítěte). Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny.

 

 

Hoblice SCHOOL 2

school2_web.jpg

Nejbytelnější hoblice se čtyřmi pracovišti na trhu, jejíž pracovní deska je stavěna z bukové spárovky o tloušťce 80 mm a je osazena velice tuhými vřeteny Bench 13. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná pro děti a mládež (podnoží jde snadno přizpůsobit jakékoliv výšce dítěte). Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Součástí balení jsou čtyři páry profi duralových poděráků. Průměr otvorů pro poděráky je 19 nebo 30 mm.

 

Hoblice SCHOOL 3

school 1-3_web.jpg

Nejbytelnější hoblice se čtyřmi pracovišti na trhu, jejíž pracovní deska je stavěna z bukové spárovky o tloušťce 80 mm a je osazena velice tuhými vřeteny Bench 11. Na hoblici je možno namontovat vřeteno typu QUICK Bench 11Q, viz příslušenství hoblic. Svým rozměrem a stavbou podnoží je vhodná pro děti a mládež (podnoží jde snadno přizpůsobit jakékoliv výšce dítěte). Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Součástí balení jsou čtyři páry profi duralových poděráků. Průměr otvorů pro poděráky je 19 nebo 30 mm.

 

Hoblice SCHOOL 4 s kovovým podnožím

School4_1.jpgVelice bytelná hoblice se čtyřmi pracovišti, jejíž pracovní deska je stavěna z bukové spárovky o tloušťce 80 mm a velice tuhých vřeten Bench 12. Svým rozměrem a stavbou podnoží vhodná pro děti a mládež (podnoží jde snadno přizpůsobit jakékoliv výšce dítěte). Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny.

 

 

Hoblice PROFI

hoblice-nove_5.jpgVelice stabilní hoblice pro profesionální využití. Základ hoblice tvoří pracovní deska o tloušťce 120 mm a dvě bytelná příčná ocelolitinová vřetena Bench11. Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Na hoblici je možno namontovat vřeteno typu QUICK Bench 11Q, viz příslušenství hoblic. Na přání je možno vyfrézovat žlab pro odkládání nářadí.

 

 

Hoblice PROFI II

Profi-II_1.jpgVelice stabilní hoblice pro profesionální využití. Základ hoblice tvoří pracovní deska o tloušťce 120 mm a dvě dvojitá vřetena se skrytou synchronizací pomocí řetězových kol a řetězu, které zajišťují paralelní dotažení čelistí svěráku k pracovní desce. Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Na přání je možno vyfrézovat žlab pro odkládání nářadí. Součástí balení je pár profi duralových poděráků Bench 3. Průměr 

otvorů pro poděráky je 19 nebo 30 mm.

 

Hoblice PROFI II/I

Profi II-I.jpgVelice stabilní hoblice pro profesionální využití. Základ hoblice tvoří pracovní deska o tloušťce 120 mm, jedno dvojité vřeteno se skrytou synchronizací pomocí řetězových kol a řetězu, které zajišťuje paralelní dotažení čelistí svěráku k pracovní desce a jedno standardní vřeteno Bench 11. Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Na přání je možno vyfrézovat žlab pro odkládání nářadí. Součástí dodávané hoblice je pár profi duralových poděráků o průměru otvorů 19 mm.

 

 

Hoblice PROFIPLUS

hoblice-nove_10.jpgVelice stabilní hoblice pro profesionální i hobby využití. Základ hoblice tvoří pracovní deska o tloušťce 120 mm, jedno příčné ocelolitinové vřeteno Bench 11 a jedno podélné masivní ocelolitinové vřeteno Bench 13. Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Na hoblici je možno namontovat příčné vřeteno typu QUICK Bench 11Q, viz příslušenství hoblic. Na přání je možno vyfrézovat žlab pro odkládání nářadí.

 

 

Hoblice PROFIPLUS II/I

 

ProfiPlus II-I.jpgVelice stabilní hoblice pro profesionální i hobby využití. Základ hoblice tvoří pracovní deska o tloušťce 120 mm, jedno příčné ocelolitinové vřeteno Bench 11 a jedno podélné masivní ocelolitinové vřeteno Bench 13. Dřevěné plochy hoblice jsou olejovány a leštěny. Na hoblici je možno namontovat příčné vřeteno typu QUICK Bench 11Q, viz příslušenství hoblic. Na přání je možno vyfrézovat žlab pro odkládání nářadí.

 

 

Příslušenství hoblic

DSCF1678 (3).jpg