Držák na cidlinu

Scraper 1.jpgDržák na cidlinu z bukového masivu. Usnadňuje práci s rovnými cidlinami o délce 150 mm a minimalizuje nebezpečí poranění. Možnost nastavení předpětí pomocí centrálního šroubu. Cidlina není součástí balení.

 

 

Cidlina obdélníková

Scraper 2-3.jpgCidlina je vhodná pro odstranění malého množství materiálu, je vhodná do míst s nepravidelným rozložením letokruhů, kde by mohl hoblík způsobit vytrhnutí vláken. Škrábání vytváří čistší povrch než broušení. Cidlina univerzálního obdélníkového tvaru.

 

 

 

Cidlina vydutá

Scraper 4.jpgCidlina je vhodná pro odstranění malého množství materiálu, je vhodná do míst s nepravidelným rozložením letokruhů, kde by mohl hoblík způsobit vytrhnutí vláken. Škrábání vytváří čistší povrch než broušení. Cidlina vydutá je vhodná pro škrábání vydutých a vypouklých povrchů.

 

 

Cidlina husí krk

Scraper 5.jpgCidlina je vhodná pro odstranění malého množství materiálu, je vhodná do míst s nepravidelným rozložením letokruhů, kde by mohl hoblík způsobit vytrhnutí vláken. Škrábání vytváří čistší povrch než broušení. Cidlina husí krk je vhodná pro škrabání zakřivených povrchů.